Rybářské závody – 4. ročník

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Kateřinky Vás zve na 4. ročník dětských rybářských závodů na Kateřinsko-Radčickém koupališti, které se uskuteční

v neděli 5. října 2014
od 9:00 hodin (prezentace od 8:30 hodin)

Pozor- letos malá změna pravidel!!!

Zúčastnit se mohou mladí rybáři do 15 let. Lovit se bude v týmech – vždy 2 děti a 1 dospělý jako dozor a pomocník. Děti se budou střídat dle pokynů dospělého dozoru u jednoho prutu. Důvodem této změny je omezené množství dobrých míst k chytání na základě zkušeností z minulých let (lovit se bude jen z hráze). Cílem je, aby každá dvojice dětí měla velkou šanci nějakou rybu chytit.

Pořadatelé pro zájemce zajistí v omezeném množství rybářské náčiní (nutno domluvit předem!) i nástrahy pro lov ryb, vlastní prut je upřednostňován. Lovit se budou hlavně kapři a pstruzi. Vítězem se stane ta dvojice, která nachytá nejvíce centimetrů ryb, tedy s nejvyšším součtem délek všech ulovených ryb. Samostatně bude vyhlášena ještě soutěž o největší rybu. Přítomen bude rozhodčí s přesným metrem a podběrákem, který bude také dohlížet na šetrné zacházení s rybami.

Lovit se bude do 11 hodin, bezprostředně poté bude následovat vyhlášení vítězů.

Vítěze čekají zajímavé ceny!

Občerstvení je zajištěno na místě pro všechny.

Počet míst k rybolovu je omezen, proto neváhejte s přihláškami! Prosíme, přihlašujte rovnou dvojice dětí!!! Pokud někdo nemá druhého do týmu, pomůžeme mu ho sehnat, ovšem pokud se přihlásí včas.
Vítáni budou samozřejmě též všichni diváci a příznivci této akce.

Prosíme všechny o vstřícnost k omezeným možnostem parkování (max. cca 10 aut), jinými slovy kdo může, nechť přijde pěšky.

Přihlášky a veškeré informace včetně možnosti zapůjčení rybářského náčiní:
Martin Dušek,
tel. 724 166 133 (v pracovní dny zejména SMS),
e-mail: m.dusek@arr-nisa.cz

Na shledání se těší ZO ČSOP Kateřinky

Petrův zdar!


Comments

Jeden komentář: „Rybářské závody – 4. ročník“

  1. […] trhu předchází Rybářké závody v dopoledních […]

Napsat komentář