Dětské rybářské závody – 2. ročník

Přidáno dne 26.9.2012

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Kateřinky Vás zve na 2. ročník dětských rybářských závodů na Kateřinsko-Radčickém koupališti, které se uskuteční

v sobotu 6. října 2012
od 9 hodin
(prezentace od 8 hodin)

Zúčastnit se mohou mladí rybáři do 15 let, děti do 10 let pouze za doprovodu
a aktivní asistence rodičů.

Lovit se bude na 1 prut na plavanou. Krmení a vnazení není povoleno.

Pořadatelé pro zájemce zajistí v omezeném množství rybářské náčiní (nutno domluvit předem!) i nástrahy pro lov ryb, vlastní prut je upřednostňován. Lovit se budou hlavně kapři o velikosti zhruba 1,5- 2 kg. Vítězem se stane ten, kdo nachytá nejvíce centimetrů ryb, tedy s nejvyšším součtem délek všech ulovených ryb. Přítomen bude rozhodčí s přesným metrem a podběrákem, který bude také dohlížet na šetrné zacházení s rybami.

Lovit se bude do 11 hodin, bezprostředně poté bude následovat vyhlášení vítězů.

Během závodů budou probíhat i další soutěže a hry pro děti s rybářskou a přírodovědnou tématikou.

Vítěze čekají zajímavé ceny!

Občerstvení je zajištěno na místě pro všechny.

Pozor! Počet míst k rybolovu je omezen, a to na 25 závodníků, proto neváhejte s přihláškami v předstihu již dnes! Vítáni budou samozřejmě též všichni diváci a příznivci této akce.

Prosíme všechny o vstřícnost k omezeným možnostem parkování (max. cca 10 aut), jinými slovy kdo může, nechť přijde pěšky.

Přihlášky a veškeré informace včetně možnosti zapůjčení rybářského náčiní- Martin Dušek, tel. 724 166 133 (v pracovní dny zejména SMS), e-mail: m.dusek@arr-nisa.cz
Na shledání se těší ZO ČSOP Kateřinky

Petrův zdar!

Napište první komentář

Napsat komentář